ANAOKUL - İLKOKUL - ORTAOKUL - LİSE

Anaokul, İlkokul, Ortaokul ve Lise seviyelerine göre yapılandırılmış programlarımıza yazılarak; çocuğunuzun en etkili ve nitelikli dil eğitimini almasını sağlarsınız. Programlarımızıa katılan öğrenciler kendilerini ifade etme ve iletişim aracı olan İngilizceyi öğrenerek gelecekleri için en önemli adımı Global English for Everyone çatısı altında atarlar.

GENEL İNGİLİZCE

Global English for Everyone ailesi olarak dil ediniminde 4 beceriyi Speaking, Listening, Reading, Writing birbirine paralel bir şekilde yapılandırırken her yaş ve gruptaki kursiyerlerimizin özgüven, sevgi ve motivastonla konuşmalarını sağlıyoruz. Rahatlıkla İngilizceyi öğrenebileceğiniz, seviyenize uygun müfredatlar halinde yapılandırılmış kurslarımız altı ayrı seviyede size sunulmaktadır. Her seviyeye yönelik ayrı ayrı açılan Genel İngilizce Kurs Programına yazılmak için 0 312 911 13 05 numaralı telefondan kurs merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yaz İngilizce Kursu

Genel İngilizce Yaz Kursları Hakkında En doğru Yerde, En Doğru Seviyeden Başla! Perfect English genel İngilizce yaz kursları programlarımızda Derslerimiz; Öğrenci sayısı 14’ten başlayan gruplarda, ( A1, A2 , B1, B2 ,C1 ,C2 ) seviyelerinde, genellikle içi hergün (5 gün) Sabah vardiyası / Öğlen vardiyası / Akşam vardiyası olmak üzere günde dört ders saati alınarak programlarımız devam etmektedir. Yaz tatilinde toplamda 2 seviyenin tamamlanması planlanmaktadır. Öğrenciler seviyelerine göre gruplara seviye tespit sınavı sonrasındaki sonuca göre dahil edilir. Standart Gruplarımızda dersler haftada 2 gün olmak üzere 10 hafta (2,5 ay) sürer. Yoğun gruplarımızda ise dersler haftada 5 gündür ve 4 hafta sürer.

AKADEMİK SINAVLAR

YDS Kurs Programı, Hazırlık Atlama Kurs Programı, TOEFL Kurs Programı, IELTS Kurs Programı, LYS-5 Kurs Programı olmak üzere beş farklı akademik sınav için hazırlık programları alanlarına ayrı ayrı uzmanlaşmış kadromuz tarafından verilmektedir. Her seviyeye yönelik ayrı ayrı açılan Akademik İngilizce Kurs Programına yazılmak için 0 312 911 13 05 numaralı telefondan merkezimize ulaşabilirsiniz.